Ã–VRIGT / Mattor / Röllakan 13966511

nr 1396 6511

Röllakan

Signerad Ã…, 166x232 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:22:51

9/5 09:28:46 1      100 kr
10/5 19:18:12 2      Vinnande bud